Přeskočit na obsah

Biotec Italia Medical

Efektivita výsledků, cílená léčba a neinvazivní metody. Srdce našeho vybavení pro estetickou medicínu je stále více technologické.

medisculpt

Inovativní technologie „formování postavy“ pro zpevnění svalů a redukci tukových zásob.

MEDISCULPT vysílá fokusované elektromagnetické vlny, které jsou schopny vyvolat 24 000 až 36 000 svalových kontrakcí během sezení trvajícího pouze 20 až 30 minut. Elektromagnetické pole vytvořené na dané svalové fascii stahuje sval do hloubky, nikoliv pouze na části vláken, a díky vysoké frekvenci vytváří tzv. tetanickou kontrakci, ke které dochází při maximální stimulaci svalové tkáně jejími motorickými neurony, což vyvolává zvýšení tonu a časem i zvětšení svalového objemu.

cfu – elife

Terapie hyperhidrózy, nechirurgický lifting obličeje a redukce tukových zásob. CFU èLife využívá fokusovaný ultrazvuk v inovativním režimu aplikace, který umožňuje ošetřit velké plochy tkáně v různých hloubkách jednoduchým zaostřením ultrazvukové vlny. Žádný jiný přístroj dostupný na trhu nekombinuje přesnost, jednoduchost a účinnost v jednom aplikátoru, což mimo jiné snižuje náklady na léčbu pro lékaře, které jsou u tohoto typu léčby obecně velmi vysoké.

coaxmed

Multidisciplinární technologie pro obličej a tělo.

CoaxMed kombinuje působení pěti různých technologií v jediné platformě, čímž dosahuje silné synergie schopné zlepšit většinu nedokonalostí pleti. Lékaři nyní mohou pomocí jediného přístroje tvarovat tělo a zároveň odstraňovat známky stárnutí. CoaxMed představuje revoluční kombinaci monopolární, bipolární a frakční radiofrekvence, nízkofrekvenčního ultrazvuku, vakuové masáže, biostimulačního laseru a kryoliposculptu.

xlase plus

Inteligentní laserová platforma pro ošetření kožních lézí a odstranění chloupků.

XLase Plus představuje všestrannou, moderní platformu. Jeho modulární konstrukce nabízí více aplikačních řešení integrovaných do kompaktního a spolehlivého zařízení. Společnost Xlase Plus se neustále vyvíjí a vytváří nové laserové moduly, které budou k dispozici pro upgrade a implementaci platformy. Různé laserové moduly lze zakoupit a integrovat v různých časech, což nabízí autonomii při řízení nákupu.