Přeskočit na obsah

PL touch

Ruční varianta laseru pro odstranění bolesti.
Tato varianta má dva oddělitelné lasery pro snazší aplikaci laseru na špatně dostupná místa.

Laser PL-Touch od společnosti Erchonia je vybaven snadno použitelným grafickým uživatelským rozhraním (GUI) a čtyřmi patentovanými linkami generovanými lasery, které jsou umístěny ve dvou sondách pro odebírání energie s pérovou hmotností. Díky uživatelsky definovatelným protokolům a rychlému programovému režimu je tato kapesní technologie snadno ovladatelná a neuvěřitelně intuitivní. Zažijte svobodu této neuvěřitelné nové technologie – dotkněte se cesty k uzdravení pacienta!

Lékaři, kteří hledají alternativní metodu léčby bolesti, by neměli hledat nic jiného než ruční laser Erchonia PL-Touch. Úžasné výhody laserového ošetření PL-Touch poskytují uživatelům bezpečnější možnost léčby, která účinně zacílí na problémové oblasti, aby bylo možné zviditelnit bolest.

Na rozdíl od léků nebo terapeutických operací je laser PL-Touch zcela bezbolestný, bez prostojů nebo nepříznivých vedlejších účinků. Chladné lasery zařízení – které využívají extrémně nízkou úroveň světla k podpoře hojení přirozeného těla – nespálí ani zjizvují kůži jako tradiční lasery a většina uživatelů se při podání léčby vůbec nepociťuje. Pacienti zůstávají vzhůru celou dobu sezení, zatímco pohodlně sedí nebo leží na stole, což jim umožňuje užívat si zbytek dne bez přerušení.

Všestrannost laserového ošetření Erchonia PL-Touch umožňuje profesionálům zaměřit se na celou řadu podmínek, včetně chronické bolesti krku a ramene.