Přeskočit na obsah

EVL

Určeno pro veterináře.
Inovativní technologie jako alternativní léčebná možnost, která zvířatům poskytne úlevu od bolesti a urychlí hojení.

EVL Violet Laser System je nejnovější ruční laser Erchonia ve „smartphonu“ s uživatelsky přívětivým grafickým uživatelským rozhraním (GUI) a elegantním novým designem bez kabelů. EVL Laser, pracující na vlnové délce 405 nm a 635 nm, poskytuje praktickému lékaři inovativní nástroj pro celou řadu nových onemocnění zvířat. EVL Violet Laser System je dodáván s snadno použitelnými přednastavenými protokoly pro psí, koňské, kočičí, exotické a uživatelsky programovatelné kanály.

Když si pro veterinární kliniku zvolíte lasery na úlevu od bolesti EVL, získáte více než jen klasický laser nízké úrovně. Laserový systém EVL je navržen s červenými i fialovými lasery a nabízí různé vlnové délky pro větší rozsah možností léčby v rámci jednoho zařízení. Červený laser je oceňován pro své vynikající léčivé vlastnosti, zatímco fialový laser poskytuje antibakteriální a antimikrobiální vlastnosti. Oba lasery společně umožňují veterinářům bezpečně a efektivně léčit výjimečnou škálu podmínek.

Toto laserové zařízení se prodává výhradně pro veterinární, průmyslové nebo vědecké účely, za žádných okolností se nepoužívá pro člověka.