Přeskočit na obsah

EVRL

Ruční laser určený pro léčbu dermatologických problémů (akné), urychluje hojení zranění a bolesti ramene či krku. Jedinečné antibakteriální a antimikrobiální vlastnosti.

Fialový a červený laser Erchonia je nejnovější kapesní počítač Erchonia ve velikosti „chytrého telefonu“ s uživatelsky přívětivým grafickým uživatelským rozhraním (GUI) a elegantním novým designem bez kabelů. Erchonia Violet and Red Laser, pracující na vlnové délce 405 nm a 635 nm, poskytuje praktickému lékaři inovativní nástroj pro všestrannost léčby.

EVRL využívá sílu jak červených, tak fialových studených nízkoúrovňových laserů a používá nízkoúrovňovou laserovou terapii (LLLT) k bezpečnému a účinnému ošetření širšího spektra podmínek, než je dnes k dispozici mnoho jiných studených laserů. Kombinace laserů v tomto inovativním designu nabízí jedinečné antibakteriální a antimikrobiální vlastnosti a dokáže léčit širokou škálu podmínek, jako například:

  • Bolest na krku a rameni
  • Akné

Výjimečná všestrannost tohoto ošetření fialové a červené laserové bolesti umožňuje lékařům, chiropraktikům, fyzioterapeutům a dalším lékařským profesionálům zacílit širší škálu podmínek pomocí jediného snadno použitelného zařízení. Díky výjimečnému klinickému výzkumu a tržnímu odbavení FDA při léčbě takových stavů jsou lasery EVRL důvěryhodným a osvědčeným léčebným přístupem, který umožňuje lékařům měnit životy pacientů bez škodlivých vedlejších účinků spojených s tradičními možnostmi léčby.