Přeskočit na obsah

VLS

Určeno pro veterináře.
Inovativní technologie jako alternativní léčebná možnost, která zvířatům poskytne úlevu od bolesti.

Vet Laser System je revoluční nové ruční laserové zařízení pro veterináře s uživatelsky přívětivým grafickým uživatelským rozhraním (GUI) a elegantním novým bezšňůrovým designem. Toto inovativní zařízení obsahuje snadno použitelné přednastavené protokoly pro kočičí, psí, koňovitá a exotická zvířata – stejně jako uživatelsky programovatelné kanály – které vám pomohou rychle a efektivně léčit řadu stavů zvířat.

Ruční laserový systém Vet používá zejména nízké hladiny světla k neinvazivní opravě tkáně a ke snížení bolesti a zánětu u zvířat. Když laser zasáhne cílové svaly, nervy nebo vazy, stimuluje mitochondrie buněk v akci a podporuje zvýšenou produkci ATP. Tento proces podporuje přirozené hojení, díky čemuž jsou tyto lasery ideální volbou pro veterináře, kteří chtějí přirozenou alternativu k lékům a chirurgickému zákroku.

Veterinární profesionálové mohou využít sílu tohoto inovativního zařízení k léčbě celé řady podmínek, včetně:

  • Nehojící se rány
  • Chronické infekce
  • Bolest a zánět
  • Pooperační léčení
  • Léčení kostí

Díky takové všestrannosti při léčbě chorob psů, koček, ptáků a koní nabízí VLS vynikající laserové ošetření vhodné pro jakoukoli veterinární kliniku.

Toto laserové zařízení se prodává výhradně pro veterinární, průmyslové nebo vědecké účely a za žádných okolností ho nepoužívejte pro člověka.