Přeskočit na obsah

Emerald

Novinka na „rozpouštění tuku“.
10 laserových hlav určených pro pacienty s BMI 30+. Dokáže drasticky redukovat nadváhu.

První zelený laser na světě, krterý FDA schválila na celkové snížení obvodu těla.

Emerald laser Erchonia je určena na ztrátu tělesného tuku a umožňuje tak klientům cílit na oblasti těžce odbouratelného tuku. Emerald Laser hýbe s celkovým obvodem těla a je jediným zařízením FDA, které bylo určeno k léčbě pacientů s BMI nad 30. Laser cílí na přebytek tuku emulgací tukové tkáně pomocí technologie studeného laseru vyvinutého společností Erchonia.

Poskytuje alternativní léčbu hubnutí bez nežádoucích vedlejších účinků spojených s chirurgickými a jinými postupy hubnutí, jako je liposukce a zábaly těla.

Většina klientů, kteří podstoupí proces Emerald ™, se zaměřuje na pas, stehna a boky, ale může být také použita na další problémové oblasti, jako jsou paže, krk, kotníky, hrudník a záda, atd.

Ošetření je bez vedlejších účinků. Váš poskytovatel Emerald ™ vás nechá ležet na stole po dobu cca. 30 minut, zatímco 10 laserů se aplikuje současně na cílové oblasti tuku. tím, že podstoupíte toto ošetření až 8krát, můžete vidět dramatické výsledky hubnutí.

Proces léčby Emerald ™ je pro každého snadný – můžete jej jednoduše začlenit do svého nabitého programu. Po jednoduchém neinvazivním zákroku budete na cestě k štíhlejšímu tělu. Jednoduchý proces ve třech krocích vám pomůže stát se sebevědomější verzí sebe sama!

Vzhledem k tomu, že laser Emerald ™ vám pomáhá ztratit skutečný tuk a ne váhu vody, výsledky jsou trvalé, pokud se po ošetření budete držet kalorií neutrální stravy.